Katjin blog: Novi blogi, spoznanja in načrti

Novo leto je tukaj in tudi mi imamo nove načrte. Danes bi rada govorila o tem, kako bodo v prihodnje videti moji blogi in o ostalih presenečenjih, ki vam jih pripravljamo. 

Ste tudi vi veselite novih izzivov in uresničevanja ciljev? Naša ekipa zagotovo se. Ravno včeraj smo imeli sestanek, kjer smo naredili načrt za letošnje leto, še zlasti za prvih nekaj mesecev, ko boste deležni številnih presenečenj. Pripravljamo posebne akcije, webinar, izobraževanja in veliko brezplačnih nasvetov, ki vam bodo izboljšali življenje. V letu 2019 bodo luč sveta ugledali nekateri novi izdelki, ki jih mnogi izmed vas že težko pričakujete.

 

Spremembe pa bom uvedla tudi pri svojih blogih. Priznam, da zadnja 2 meseca niso bili tako pogosti, kot bi se želela, kar pa bom zagotovo popravila. Moj namen je vse vas seznaniti z našim podjetjem, potekom dela in izdelki, na katere smo resnično ponosni in nastajajo pod najboljšim strokovnim nadzorom in z ljubeznijo. Rada bi, da poznate našo skupnosti, ki se ponaša s kakovostjo, prijaznostjo in naravnimi ter okolju prijaznimi izdelki. Zares pomembno nam je vaše zadovoljstvo, zato se zelo trudimo, da osrečimo vsakega izmed vas.

 

Dotaknila se bom tudi svojega osebnega življenja, saj dobim veliko vprašanj, kako balansiram podjetništvo, družinsko in osebno življenje. 

Sem znana kot človek, ki ljubi življenje in zato mi je zelo pomembno, da se dobro počutim in da ustvarim udobno in prijetno okolje tudi za druge (zaposlene in družino). Govorila bom o tehnikah sproščanja, aktivnostih, prehrani pa tudi o težavah, s katerimi se srečujemo ženske, podjetnice, matere ... Eno izmed mojih največjih ljubezni je učenje in že celo življenje se učim o prehrani, psihologiji, podjetništvu in številnih drugih stvareh, ki mi pomagajo voditi podjetje in ustvarjati dobre odnose. 

Ne bo manjkalo tudi oglašanja iz potovanj in pisanje osebnih anekdot, ki jih nikoli ne zmanjka.

Moji blogi bodo vsako sredo, zato vabljeni k branju. :)

 

Poskrbela bom, da se bom javljala tudi v živo na webinarjih, kjer bom delila svoje izkušnje. Prvi webinar bo že februarja, kjer se bomo pogovarjali o celulitu. Lani se mi ga je namreč KONČNO uspelo znebiti. Podrobnosti sledijo zelo kmalu.

 

To bo izjemno zanimivo leto in v Aroma Herbal bomo na različnih področjih naredili manjše in večje premike. 

Se veselim, da jih bomo delili z vami.

 

Katja

Katjin blog: Novi blogi, spoznanja in načrti

Novo leto je tukaj in tudi mi imamo nove načrte. Danes bi rada govorila o tem, kako bodo v prihodnje videti moji blogi in o ostalih presenečenjih, ki vam jih pripravljamo. 

Ste tudi vi veselite novih izzivov in uresničevanja ciljev? Naša ekipa zagotovo se. Ravno včeraj smo imeli sestanek, kjer smo naredili načrt za letošnje leto, še zlasti za prvih nekaj mesecev, ko boste deležni številnih presenečenj. Pripravljamo posebne akcije, webinar, izobraževanja in veliko brezplačnih nasvetov, ki vam bodo izboljšali življenje. V letu 2019 bodo luč sveta ugledali nekateri novi izdelki, ki jih mnogi izmed vas že težko pričakujete.

 

Spremembe pa bom uvedla tudi pri svojih blogih. Priznam, da zadnja 2 meseca niso bili tako pogosti, kot bi se želela, kar pa bom zagotovo popravila. Moj namen je vse vas seznaniti z našim podjetjem, potekom dela in izdelki, na katere smo resnično ponosni in nastajajo pod najboljšim strokovnim nadzorom in z ljubeznijo. Rada bi, da poznate našo skupnosti, ki se ponaša s kakovostjo, prijaznostjo in naravnimi ter okolju prijaznimi izdelki. Zares pomembno nam je vaše zadovoljstvo, zato se zelo trudimo, da osrečimo vsakega izmed vas.

 

Dotaknila se bom tudi svojega osebnega življenja, saj dobim veliko vprašanj, kako balansiram podjetništvo, družinsko in osebno življenje. 

Sem znana kot človek, ki ljubi življenje in zato mi je zelo pomembno, da se dobro počutim in da ustvarim udobno in prijetno okolje tudi za druge (zaposlene in družino). Govorila bom o tehnikah sproščanja, aktivnostih, prehrani pa tudi o težavah, s katerimi se srečujemo ženske, podjetnice, matere ... Eno izmed mojih največjih ljubezni je učenje in že celo življenje se učim o prehrani, psihologiji, podjetništvu in številnih drugih stvareh, ki mi pomagajo voditi podjetje in ustvarjati dobre odnose. 

Ne bo manjkalo tudi oglašanja iz potovanj in pisanje osebnih anekdot, ki jih nikoli ne zmanjka.

Moji blogi bodo vsako sredo, zato vabljeni k branju. :)

 

Poskrbela bom, da se bom javljala tudi v živo na webinarjih, kjer bom delila svoje izkušnje. Prvi webinar bo že februarja, kjer se bomo pogovarjali o celulitu. Lani se mi ga je namreč KONČNO uspelo znebiti. Podrobnosti sledijo zelo kmalu.

 

To bo izjemno zanimivo leto in v Aroma Herbal bomo na različnih področjih naredili manjše in večje premike. 

Se veselim, da jih bomo delili z vami.

 

Katja

Karitejevo maslo <p>Organsko shea maslo 200 ml</p>
Organsko karitejevo maslo kožo globinsko navlaži, zmehča in regenerira. Uspešno gladi drobne gube, pomaga v boju s celulitom, preprečuje nastanek strij in pomaga pri težavah z ekcemom, luskavico in manjšim poškodbam kože.
Cena z DDV:
22,42 €
Morske alge Laminaria<p>v prahu
Alge laminaria so idealne za anticelulitne obloge, saj kožo čistijo, izboljšujejo prekrvavitev, izločajo toksine in obnavljajo kožne celice. Kožo pustijo pomlajeno, gladko in prožno. Odlične so za obloge, maske in kopeli.
Cena z DDV:
od 11,53 €
Anticelulitni serum <p> Morski ekstrakti, bršljan, kofein
Anticelulitni serum je najboljša mešanica aktivnih substanc, ki zelo učinkovito delujejo v boju proti celulitu. Z redno uporabo se videz pomarančne kože občutno zmanjša, koža pa postane gladka in napeta.
Cena z DDV:
od 26,26 €
Masažna sveča <p>Vrtnica 100 ml
Naravna masažna svečka z zapeljivim in mikavnim vonjem vrtnice je idealna za stimulativno masažo s toplotnim učinkom. Vsebuje kakovostna rastlinska olja, aromo vrtnice in bio vosek, ki so primerni za nego zrele kože.
Cena z DDV:
16,72 €
Masažna sveča <p>Bug off 100 ml
Izjemna bio svečka je naravni repelent z vrhunskimi negovalnimi lastnostmi. Kožo učinkovito ščiti pred piki žuželk in jo globinsko nahrani, z vonjem eteričnih olj pa odganja insekte iz prostora.
Cena z DDV:
16,72 €
Masažna sveča <p>Spearmint 100 ml
Naravna masažna svečka Spearmint s kakovostnimi sestavinami kožo nahrani, regenerira in ščiti pred zunanjimi vplivi. Zelo primerna je za športnike, fizične delavce in vse, ki potrebujejo masažo za hitro okrevanje.
Cena z DDV:
16,72 €

Povezane novice

Vsak je rad obdarjen, vsak pa tudi rad preseneča najdražje z malimi pozornostmi. Sama sem vesela vsake pozornosti, vendar vedno obstajajo darilca, ki so vredna več.

Kako jaz čistim?

Živjo!

Tudi mene je doletelo! Odločila sem se za spomladansko čiščenje stanovanja in pospravljanja. Danes bi rada z vami delila zanimive informacije, kako se tega lotiti na naraven in zabaven način. Pri čišečnju sem namreč uporabljala eko čistila, ki sem jih naredila kar sama. Prijetna aroma eteričnih olj je poskrbela, da sem bila ves čas dobro razpoložena.

Živjo,

današnji blog bom posvetila celulitu in tretmanu, ki pri meni zares deluje, končala pa ga bom s simpatično anekdoto, ki je smešna, a tudi resnična. Izvedeli boste, katera čudežna rastlinica zagotovo odpravi celulit. 

 

Preberi do konca in sodeluj v nagradni igri

Živjo!

V našem podjetju se trudimo, da vam redno pripravljamo nove in vrhunske izdelke, ki izboljšujejo kakovost vašega življenja. Pred dobrim letom smo naredili mešanice eteričnih olj, ki so zaradi vonja in učinkovitosti postale izjemno priljubljene. Prav zato smo se odločili, da družino eteričnih olj še povečamo! Pripravili smo nove mešanice, ki so že osvojile nosove mnogih ljudi.

 
 
 

Živjo,

če želimo v življenju uspeti in uresničiti svoje sanje na osebnem in profesionalnem življenju, moramo sprejemati vedno sprejemati odločitve. Najslabše je, če smo obtičali na enem mestu, v nekakšnem mehurčku udobja. Glede na to, da imamo samo eno življenje, je prav, da izkoristimo svoj potencial in ga živimo tako, kot si resnično želimo. Prav zato je bilo leto 2017 leto spremeb, s procesom pa nadaljujemo tudi letos.

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih