Po maminih stopinjah: Moja hči Zoe

Prejšnji teden je moja hči Zoe zaključila 2 letnik gimnazije. Pred njo je  dolgo in lepo poletje, ki ga bo preživela večinoma na morju z menoj, očijem, babi in sestričnami in tudi s fantom in njegovimi starši. Brezskrbno uživanje v poletnih radostih jo čaka zeloj kmalu, vendar smo se skupaj odločili, da bo tudi letos imela nekaj delavne prakse pri nas v podjetju. Naši ekipi se je pridružila prejšnji teden.

Delo pozna že od lanskega leta je že takoj v ponedeljek naredila seznam delavnih nalog. Zelo jo veseli delo z ljudmi, zato je sama predlagala, da bo pomagala tako pri sprejemu strank in naročilih, kakor tudi pri sprejemanju klicev in naročil.  

 

Izredno sem ponosna na mojo Zoe, ker je tako samoiniciativna in ima prirojene delovne navade in izreden občutek za ljudi. Komunikacija preko telefona ali v trgovinici ji ne dela nikakršnih težav. Edini problem, ki ga ima je to, da bi želela vse stvari vedeti takoj, kar pa je seveda izredno težko, saj je vsakdo, ki je na novo prišel k nam, potreboval kar nekaj časa, da je osvojil vse izdelke in ostale stvari, ki so povezane z vprašanji in naročili kupcev. V večini primerov se izredno dobro znajde, v kolikor pa ji zmanjka informacij, pa se takoj obrne na nekoga izmed nas. Seveda ji je v pomoč tudi to, da naše izdelke kar dobro pozna, ker večino uporabljamo doma.

 

Dela hitro, vestno in dobro ter takoj, ko ji zmanjka, pride vprašati s čim lahko nadaljuje. Predlagala nam je tudi kar nekaj stvari, za kar nikoli nimamo časa; npr. pospravljanje in sortiranje papirjev v moji pisarni. Za to sem ji hvaležna, ker to je res delo, ki ga nekako stalno prestavljam in seveda posledično vse stvari, ki po nekem času v neredu ležijo naokrog. 

 

V vmesnem času pa nam pomaga pri pakiranju različnih kompletkov, npr. aroma nakitu in difusorjih, kjer moraš biti natančen in skrbno spakirati vse v en paktek. In sortiranju izdelkov v trgovinici, klicanju neplačnikov, pripravi idej za nove objave na Facebooku in Instagramu ter pomoči pri snemanju. Upam, da bova v tem času, ko bo Zoe z nami posneli več izdelkov, njihovo uporabo in s tem navdušili kakšnega novega potencialnega kupca.

 

Če bo res šla po mojih stopinjah in prevzela mogoče vodenje podjetja je še nekoliko prerano govoriti. Njene želje so študij stomatologije in v kolikor bo uspešna pri svojem nadaljnjem šolanju in študiju, ji seveda nikakor ne bomo oporekali. V kolikor pa bi pokazala željo po nadaljevanju podjetniške poti, pa bom nekega dne tudi izredno zadovoljna in ponosna, da se bo moje poslanstvo nadaljevalo v družinskih rokah – pa predvsem vem, da če do tega pride, je potrebno mlade naučiti in nato znati spustiti, da imajo svoje poslanstvo v svojih vajetih.

 

Po maminih stopinjah: Moja hči Zoe

Prejšnji teden je moja hči Zoe zaključila 2 letnik gimnazije. Pred njo je  dolgo in lepo poletje, ki ga bo preživela večinoma na morju z menoj, očijem, babi in sestričnami in tudi s fantom in njegovimi starši. Brezskrbno uživanje v poletnih radostih jo čaka zeloj kmalu, vendar smo se skupaj odločili, da bo tudi letos imela nekaj delavne prakse pri nas v podjetju. Naši ekipi se je pridružila prejšnji teden.

Delo pozna že od lanskega leta je že takoj v ponedeljek naredila seznam delavnih nalog. Zelo jo veseli delo z ljudmi, zato je sama predlagala, da bo pomagala tako pri sprejemu strank in naročilih, kakor tudi pri sprejemanju klicev in naročil.  

 

Izredno sem ponosna na mojo Zoe, ker je tako samoiniciativna in ima prirojene delovne navade in izreden občutek za ljudi. Komunikacija preko telefona ali v trgovinici ji ne dela nikakršnih težav. Edini problem, ki ga ima je to, da bi želela vse stvari vedeti takoj, kar pa je seveda izredno težko, saj je vsakdo, ki je na novo prišel k nam, potreboval kar nekaj časa, da je osvojil vse izdelke in ostale stvari, ki so povezane z vprašanji in naročili kupcev. V večini primerov se izredno dobro znajde, v kolikor pa ji zmanjka informacij, pa se takoj obrne na nekoga izmed nas. Seveda ji je v pomoč tudi to, da naše izdelke kar dobro pozna, ker večino uporabljamo doma.

 

Dela hitro, vestno in dobro ter takoj, ko ji zmanjka, pride vprašati s čim lahko nadaljuje. Predlagala nam je tudi kar nekaj stvari, za kar nikoli nimamo časa; npr. pospravljanje in sortiranje papirjev v moji pisarni. Za to sem ji hvaležna, ker to je res delo, ki ga nekako stalno prestavljam in seveda posledično vse stvari, ki po nekem času v neredu ležijo naokrog. 

 

V vmesnem času pa nam pomaga pri pakiranju različnih kompletkov, npr. aroma nakitu in difusorjih, kjer moraš biti natančen in skrbno spakirati vse v en paktek. In sortiranju izdelkov v trgovinici, klicanju neplačnikov, pripravi idej za nove objave na Facebooku in Instagramu ter pomoči pri snemanju. Upam, da bova v tem času, ko bo Zoe z nami posneli več izdelkov, njihovo uporabo in s tem navdušili kakšnega novega potencialnega kupca.

 

Če bo res šla po mojih stopinjah in prevzela mogoče vodenje podjetja je še nekoliko prerano govoriti. Njene želje so študij stomatologije in v kolikor bo uspešna pri svojem nadaljnjem šolanju in študiju, ji seveda nikakor ne bomo oporekali. V kolikor pa bi pokazala željo po nadaljevanju podjetniške poti, pa bom nekega dne tudi izredno zadovoljna in ponosna, da se bo moje poslanstvo nadaljevalo v družinskih rokah – pa predvsem vem, da če do tega pride, je potrebno mlade naučiti in nato znati spustiti, da imajo svoje poslanstvo v svojih vajetih.

 

text 1-92

  Paket za mladostniško kožo
  Za čisto, sijočo in lepo kožo brez mozoljev in aken! Privoščite si paket z izdelki prestižne britanske znamke Eve Taylor, ki jo uporabljajo največje zvezdnice! Želimo, da je vsak izmed vas deležen vrhunske nege, zato smo izdelke znižali in dodali posebno darilo.
  Cena z DDV:
  26,80 €
  -20%
  Kakavovo maslo v ploščici <P>z zlatimi bleščicami in pomarančo 60g
  Top izdelek letošnjega poletja! Ploščica v obliki srčka vsebuje hladno stiskano kakavovo maslo, eterično olje sladke pomaranče in bleščice, ki nam podarjajo zdrav, zapeljiv in porjavel videz.
  Stara cena z DDV:
  9,87 €
  Akcijska cena z DDV:
  7,90 €

  Povezane novice

  Ali si predstavljate, da bi obstajal pripomoček, ki bi vas z eno potezo osvežil, pomiril, kožo naredil mladostnejšo in lepšo ter vam dvignil razpoloženje? Obstaja in ima poleg tega še številne druge čudovite učinke.

  Najbolj učinkovit paketek!

  Na trgu je poplava izdelkov za nego mladostniške kože. Vemo, da se v ponudbi takšnih in drugačnih izdelkov lahko vsak izgubi in težko je najti takšne, ki resnično delujejo. Mi že 20 let raziskujemo trg in sodelujemo z najbolj prestižno znamko naravne in učinkovite kozmetike Eve Taylor. 

  Izkazalo se je, da najstniška koža potrebuje le 2 izdelka, ki zagotovo delujeta.

  Ultra rich

  Dejstvo je, da koža na obrazu potrebuje posebno in kakovostno nego. Le na ta način jo ohranimo prožno, napeto, svilnato gladko in mladostno. Dobra krema je ena izmed najpomembnejših faktorjev za čudovito kožo. Na trgu jih je malo morje, ampak prav nobena se ne more primerjati z Ultra Rich od britanskega podjetja Eve Taylor. 

  Kaj moramo jesti in vdihavati, da dosežemo optimalno raven

  Čas je, da spregovorimo o staranju. Vsi si želmo čim dlje ohraniti mladosten videz. Nekateri prisegajo na naravno kozmetiko, drugi se odločijo kirurške posege, malokdo pa se zaveda, da so včasih prav hormoni tisti, zaradi katerih pri nekaterih proces staranja kože poteka hitreje.

  V izdelke Aroma Herbal sem zaljubljena iz večih razlogov. Prvi je seveda neverjetna kakovost, drugi ekološko pridelani in hladno stiskani priozvodi, tretji dobra cena in četrti velika izbira. Tokrat vam bom povedala, zakaj v svojem življenju potrebujete vrtnico.

   

  Živjo,

  vsaka ženska ve, da je kakovostna nega obraza ključnega pomena za svež, lep in mladosten videz. V moji poklicni poti sem preizkusila in spoznala veliko produktov, a prav nobeden se ne more primerjati z naravnimi in izjemno učinkovitimi izdelki londonskega podjetja Eve Taylor. Njihove visoko kakovostne izdelke uporabljam že mnogo let in zagotavljam, da so rezultati čudoviti.

  Danes vam bom predstavila mojo dnevno nego obraza.

  Piškotki za analitiko
  Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
  Piškotki za družabna omrežja
  Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
  Piškotki za komunikacijo na strani
  Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
  Piškotki za oglaševanje
  So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
  Kaj so piškotki?