Kako je delati v podjetju Aroma Herbal? Zanimiv pogovor z Mašo

Zelo radi delimo zgodbe in izkušnje naših sodelavcev. Tokrat smo se odločili, da našo Mašo, ki že nekaj mesecev dela z nami, vprašamo, kako se pri na počuti, katere izdelke uporablja in kaj pripravlja za vas.

 

Z nami delaš že nekaj mesecev in za ima me, kako se počutiš v ekipi?

Počutim se dobro, z ekipo smo se super ujeli, lepo sodelujemo in sem zelo zadovoljna. 

 

Kaj ti je pri tem delu v največje veselje? 

To, da lahko počnem nekaj kar me zares veseli, ustvarjam, kreiram nove izdelke in vodim delavnice. Delo tu mi stalno nudi nove izzive, nikoli ni monotono in imam res možnost za razvoj svoje kreativnosti. Všeč mi je tudi, da ne preživim 8 ur sede, za računalnikom, kot to zahtevajo mnoge službe. Izdelave kozmetike sem se po 6 letih domačega ustvarjanja želela lotiti tudi poslovno in v Aromaherbalu sem dobila super priložnost. 

 

Razvila si fenomenalno mešanico eteričnih olj Women's blend. Kaj lahko od tebe pričakujemo v prihodnosti? Katere izdelke? Naš čaka še kakšna mešanica?

Pripravljamo nekaj novosti ampak zaenkrat naj to še ostane sktivnost. Mislim pa, da boste prijetno presenečeni. Lahko samo delim, da pripravljamo popolnoma naravne deodrante, ki si jih naše stranke zelo veselijo.

 

Ko sem te vprašala po najljubšem produktu, si se odločila za mangov piling Joy. Zakaj?

Mangov piling je bil eden prvih izdelkov, ki sem jih imela možnost poskusiti, ko sem se pridružila ekipi in mi je še vedno eden najboljših. Uporabim ga pod tušem, vonj mandarine in limete me vedno poživi in mi dvigne razpoloženje, masla, ki ga sestavljajo pa mi kožo naredijo res mehko, tako da po tuširanju sploh ne potrebujem losjona ali kreme. Izbira sestavin mi je res všeč. :) 

 

Komu priporočaš ta piling?

Piling bi po mojem mnenju lahko uporabljali prav vsi, moški in ženske. Nasplošno je za prekrvavitev kože dobro uporabljati piling 2x tedensko. Pospeši tudi proces deskvamacije (naravnega procesa luščenja kože) in tako skrbi za hitrejšo regeneracijo. Pilingi so super za negovanje vaše kože. Če vam je všeč vonj citrusov in tropski pridih, je odlična izbira. Če pa imate raje druge vonje, imamo v Aroma herbalu na voljo veliko različnih pilingov, tako da se za vsakega nekaj najde. 

 

Kakšna je tvoja negovalna rutina za telo?

Piling za telo 2x tedensko, najraje imam Piling Joy, vendar rada menjam izdelke, glede na razpoloženje in seveda trenutne potrebe kože. Telo tudi redno mažem z losjonom ali kakšnim maslom. Uporabljam izdelke Aroma herbal, seveda pa tudi lastne mešanice, ki jih izdelam doma. 

 

Zakaj je tebi pomembna, da je negovalna kozmetika vsebuje čim več naravnih sestavin? Bi kot naravoslovka lahko našim bralcem razložila, zakaj je to najboljša odločitev?

Moje telo je moj tempelj in izredno pomembno mi je kaj vnašam vanj in na njega. Iz tega razloga sem se pred leti tudi lotila izdelave lastne kozmetike in raziskovanja različnih naravnih aktivnih sestavin, ter njihovih učinkov, da točno vem kaj je v mojih izdelkih in kako deluje posamezna sestavina. Naravna kozmetika ne vsebuje snovi, ki so zdravju škodljive ali agresivne na dolgi rok, s komercialno kozmetiko pa pogosto tiho in počasi vase vnašamo strupene snovi in si na račun lepote zelo škodujemo. 

 

Kakšni so tvoji cilji v podjetju Aroma Herbal? Kaj želiš doseči?

Moj cilj je, da še naprej pomagam pri razvoju našega podjetja in da ustvarim čimbolj učinkovite izdelke, ki bodo ljudem pomagali. Vsekakor se bom na tem področju še naprej izobraževala, da lahko nova znanja uporabim pri delu in na naših delavnicah, ter tako ljudem nudim res kakovostne storitve. 

 

Kako je delati v podjetju Aroma Herbal? Zanimiv pogovor z Mašo

Zelo radi delimo zgodbe in izkušnje naših sodelavcev. Tokrat smo se odločili, da našo Mašo, ki že nekaj mesecev dela z nami, vprašamo, kako se pri na počuti, katere izdelke uporablja in kaj pripravlja za vas.

 

Z nami delaš že nekaj mesecev in za ima me, kako se počutiš v ekipi?

Počutim se dobro, z ekipo smo se super ujeli, lepo sodelujemo in sem zelo zadovoljna. 

 

Kaj ti je pri tem delu v največje veselje? 

To, da lahko počnem nekaj kar me zares veseli, ustvarjam, kreiram nove izdelke in vodim delavnice. Delo tu mi stalno nudi nove izzive, nikoli ni monotono in imam res možnost za razvoj svoje kreativnosti. Všeč mi je tudi, da ne preživim 8 ur sede, za računalnikom, kot to zahtevajo mnoge službe. Izdelave kozmetike sem se po 6 letih domačega ustvarjanja želela lotiti tudi poslovno in v Aromaherbalu sem dobila super priložnost. 

 

Razvila si fenomenalno mešanico eteričnih olj Women's blend. Kaj lahko od tebe pričakujemo v prihodnosti? Katere izdelke? Naš čaka še kakšna mešanica?

Pripravljamo nekaj novosti ampak zaenkrat naj to še ostane sktivnost. Mislim pa, da boste prijetno presenečeni. Lahko samo delim, da pripravljamo popolnoma naravne deodrante, ki si jih naše stranke zelo veselijo.

 

Ko sem te vprašala po najljubšem produktu, si se odločila za mangov piling Joy. Zakaj?

Mangov piling je bil eden prvih izdelkov, ki sem jih imela možnost poskusiti, ko sem se pridružila ekipi in mi je še vedno eden najboljših. Uporabim ga pod tušem, vonj mandarine in limete me vedno poživi in mi dvigne razpoloženje, masla, ki ga sestavljajo pa mi kožo naredijo res mehko, tako da po tuširanju sploh ne potrebujem losjona ali kreme. Izbira sestavin mi je res všeč. :) 

 

Komu priporočaš ta piling?

Piling bi po mojem mnenju lahko uporabljali prav vsi, moški in ženske. Nasplošno je za prekrvavitev kože dobro uporabljati piling 2x tedensko. Pospeši tudi proces deskvamacije (naravnega procesa luščenja kože) in tako skrbi za hitrejšo regeneracijo. Pilingi so super za negovanje vaše kože. Če vam je všeč vonj citrusov in tropski pridih, je odlična izbira. Če pa imate raje druge vonje, imamo v Aroma herbalu na voljo veliko različnih pilingov, tako da se za vsakega nekaj najde. 

 

Kakšna je tvoja negovalna rutina za telo?

Piling za telo 2x tedensko, najraje imam Piling Joy, vendar rada menjam izdelke, glede na razpoloženje in seveda trenutne potrebe kože. Telo tudi redno mažem z losjonom ali kakšnim maslom. Uporabljam izdelke Aroma herbal, seveda pa tudi lastne mešanice, ki jih izdelam doma. 

 

Zakaj je tebi pomembna, da je negovalna kozmetika vsebuje čim več naravnih sestavin? Bi kot naravoslovka lahko našim bralcem razložila, zakaj je to najboljša odločitev?

Moje telo je moj tempelj in izredno pomembno mi je kaj vnašam vanj in na njega. Iz tega razloga sem se pred leti tudi lotila izdelave lastne kozmetike in raziskovanja različnih naravnih aktivnih sestavin, ter njihovih učinkov, da točno vem kaj je v mojih izdelkih in kako deluje posamezna sestavina. Naravna kozmetika ne vsebuje snovi, ki so zdravju škodljive ali agresivne na dolgi rok, s komercialno kozmetiko pa pogosto tiho in počasi vase vnašamo strupene snovi in si na račun lepote zelo škodujemo. 

 

Kakšni so tvoji cilji v podjetju Aroma Herbal? Kaj želiš doseči?

Moj cilj je, da še naprej pomagam pri razvoju našega podjetja in da ustvarim čimbolj učinkovite izdelke, ki bodo ljudem pomagali. Vsekakor se bom na tem področju še naprej izobraževala, da lahko nova znanja uporabim pri delu in na naših delavnicah, ter tako ljudem nudim res kakovostne storitve. 

 

Sorodni:

  Piling mango JOY <p> solni piling z tangerino in limeto 200 ml
  Piling Joy je prava prodajna uspešnica! Kožo temeljito očisti, navlaži in zmehča. Vsebuje morsko sol, ekološko mangovo maslo in vrhunska eterična olja. Že po prvi uporabi bo koža svilnata in prijetno odišavljena.
  Cena z DDV:
  16,81 €
  Losjon Spring Joy <p>Negovalni losjon
  Užitek, ki ga nudi losjon za telo Joy, traja cel dan. Njegove hranilne in negovalne lastnosti ter omamna aroma pomaranče, sivke, ter geranije zadovoljijo najbolj zahtevne stranke.
  Cena z DDV:
  od 9,61 €

  Povezane novice

  Prihaja poletje in številni ljudje se trudijo izgubiti kilograme, da bodo videti lepše v kratkih oblačilih. Tudi v naši ekipi želimo izgledati odlično! Nekaj se nas drži LCHF načina prehranjevanja in danes vam predstavljamo POPOLN smoothie za VSE!

  Poletje prihaja in veliko ljudi se poskuša znebiti odvečnih kilogramov. Ni treba pogledati daleč, da ugotovimo, da je družba obsedena s hujšanjem. Ste vedeli, da boste več maščob pokurili že s preprostimi spremebami in triki?

  Nova mešanica eteričnih olj Women's Blend, Aroma Herbal

  Danes bi vam rada predstavila najmlajšo članico naše ekipe, tako po letih kot tudi po staležu. Maša je zelo entuziastična in znanja željna ženska, ki je pred kratkim ustvarila svoj prvi izdelek, mešanico eteričnih olj Women's blend, na katerega je upravičeno ponosna.

   

  Pravijo, da je v življenju treba uživati v malih stvareh in s tem se popolnoma strinjam.. Prav zato sem neznansko vesela, ko mi poštar prinese paketek od Aroma Herbal. Na tega sem sploh komaj čakala, saj je vseboval čisto nove, revolucionarne maske za obraz. Te pa preprosto obožujem! Odločila sem se, da naredim test in ga delim z vami.

  Moj partner je eden izmed tistih moških, ki je do nedavnega v kopalnici potreboval le eno poličko. Medtem ko je omara polna mojih masel, pilingov, ollj, ličil, tonikov,  šamponov, izdelkov Eve Taylor za obraz in ostalih produktov, brez katerih težko živim, je njegovo poličko krasila ustna voda, krtačka, zobna nitka, krema za po britju in deodorant. Vse se je spremenilo, ko so se mu pred nekaj meseci začele težave s kožo …

  pilingi za telo

  V kadi ali tušu ima večina od nas naloženih polno gelov, šamponov in ostalih kozmetičnih preparatov, ki jih tam potrebujemo. V le redko kateri kopalnici pa najdemo res dober piling za telo, ki je sicer nepogrešljiva sestavina ohranjanja lepe in zdrave kože. Ta kozmetični pripomoček namreč hkrati masira, čisti in odstranjuje odmrle celice ter umazanijo s kože. Njegova čistilna moč se ne more primerjati z nobenim gelom ali milom za tuširanje. Še posebej pa je pomembno, da izberemo piling za telo, ki je narejen iz naravnih sestavin, saj si od njega želimo samo dobrobiti in ne razdražene kože in dodatnega zastrupljanja s sintetičnimi sestavinami. 

  Piškotki za analitiko
  Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
  Piškotki za družabna omrežja
  Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
  Piškotki za komunikacijo na strani
  Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
  Piškotki za oglaševanje
  So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
  Kaj so piškotki?