Nova mešanica eteričnih olj Women's Blend, Aroma Herbal

Katjin blog: Spoznajte Mašo, najmlajšo članico naše ekipe

Danes bi vam rada predstavila najmlajšo članico naše ekipe, tako po letih kot tudi po staležu. Maša je zelo entuziastična in znanja željna ženska, ki je pred kratkim ustvarila svoj prvi izdelek, mešanico eteričnih olj Women's blend, na katerega je upravičeno ponosna.

 

Maša se nam je pridružila septembra in v ekipo prinesla svež veter in nove ideje. Zaključuje študij na Biotehniški fakulteti in se vztrajno bliža diplomi.

Sama pravi, da ji delo v našem podjetju predstavlja uresničitev dolgoletnih želja, saj je navdušena nad naravno kozmetiko, ustvarjanjem in izobraževanjem. 

Maša že vrsto let ustvarja nove recepture in izdeluje kozmetiko za domačo rabo. Samooskrbna poskuša biti tudi na področju pridelave hrane, zato veliko prostega časa nameni vrtnarjenju in oskrbi rastlin.

 

Maša nas je prepričala s svojim znanjem, novimi idejami in samoiniciativo. Zadovoljni smo, da ima tako veselje do učenja in ustvarjanja. Tudi v prostem času se z veseljem udeležuje delavnic in izobraževanj, kjer izpopolnjuje svoje znanje in ga potem z veseljem uporabi v službi.

 

Prejšnji teden je  ustvarila svoj prvi končni izdelek in njeno veselje je dvignilo razpoloženje celotni ekipi. Tudi mi smo ponosni nanjo, ker je njena mešanica eteričnih olj Women's blend izredno dobro zasnovana, saj pomaga pri številnih ženskih težavah in lajša marsikatero nelagodje. Znižuje stresne hormone, uravnava telesne funkcije, izboljšuje samozavest, dviga razpoloženje, razstruplja in deluje antistresno. Poleg tega pa resnično lepo diši! Bravo Maša!

 

Svojega prvega izdelka se je razveselila kot majhen otrok in bila upravičeno ponosna, da se bo mešanica Women's blend prodajala, in izboljšala kakovost življenja marsikateri ženski.

 

Še naprej jo bomo spodbujali, da bo s takšnim veseljem ustvarjala nove izdelke, ki bodo zaživeli po dolgih mesecih preizkušanja in prilagajanja pravih surovin in koncentracij. Upamo, da se bo vedno tako pristno razveselila svojih uspehov.

V kratkem bo predstavila še nekaj novosti, ki pa naj zaenkrat ostanejo skrivnost. Mi se jih že zelo veselimo in verjemem, da boste tudi vi zelo zadovoljni.

 

Veseli smo, da je Maša del naše ekipe, saj je tudi njena filozofija podobna naši; živi zdravo, uporablja naravne izdelke, vedno se je pripravljena naučiti nečesa novega in izkoristi vsak lep trenutek, ki ga življenje ponudi. 

 

Nova mešanica eteričnih olj Women's Blend, Aroma Herbal

Katjin blog: Spoznajte Mašo, najmlajšo članico naše ekipe

Danes bi vam rada predstavila najmlajšo članico naše ekipe, tako po letih kot tudi po staležu. Maša je zelo entuziastična in znanja željna ženska, ki je pred kratkim ustvarila svoj prvi izdelek, mešanico eteričnih olj Women's blend, na katerega je upravičeno ponosna.

 

Maša se nam je pridružila septembra in v ekipo prinesla svež veter in nove ideje. Zaključuje študij na Biotehniški fakulteti in se vztrajno bliža diplomi.

Sama pravi, da ji delo v našem podjetju predstavlja uresničitev dolgoletnih želja, saj je navdušena nad naravno kozmetiko, ustvarjanjem in izobraževanjem. 

Maša že vrsto let ustvarja nove recepture in izdeluje kozmetiko za domačo rabo. Samooskrbna poskuša biti tudi na področju pridelave hrane, zato veliko prostega časa nameni vrtnarjenju in oskrbi rastlin.

 

Maša nas je prepričala s svojim znanjem, novimi idejami in samoiniciativo. Zadovoljni smo, da ima tako veselje do učenja in ustvarjanja. Tudi v prostem času se z veseljem udeležuje delavnic in izobraževanj, kjer izpopolnjuje svoje znanje in ga potem z veseljem uporabi v službi.

 

Prejšnji teden je  ustvarila svoj prvi končni izdelek in njeno veselje je dvignilo razpoloženje celotni ekipi. Tudi mi smo ponosni nanjo, ker je njena mešanica eteričnih olj Women's blend izredno dobro zasnovana, saj pomaga pri številnih ženskih težavah in lajša marsikatero nelagodje. Znižuje stresne hormone, uravnava telesne funkcije, izboljšuje samozavest, dviga razpoloženje, razstruplja in deluje antistresno. Poleg tega pa resnično lepo diši! Bravo Maša!

 

Svojega prvega izdelka se je razveselila kot majhen otrok in bila upravičeno ponosna, da se bo mešanica Women's blend prodajala, in izboljšala kakovost življenja marsikateri ženski.

 

Še naprej jo bomo spodbujali, da bo s takšnim veseljem ustvarjala nove izdelke, ki bodo zaživeli po dolgih mesecih preizkušanja in prilagajanja pravih surovin in koncentracij. Upamo, da se bo vedno tako pristno razveselila svojih uspehov.

V kratkem bo predstavila še nekaj novosti, ki pa naj zaenkrat ostanejo skrivnost. Mi se jih že zelo veselimo in verjemem, da boste tudi vi zelo zadovoljni.

 

Veseli smo, da je Maša del naše ekipe, saj je tudi njena filozofija podobna naši; živi zdravo, uporablja naravne izdelke, vedno se je pripravljena naučiti nečesa novega in izkoristi vsak lep trenutek, ki ga življenje ponudi. 

 

text 1-92

  Women's blend <p>mix eteričnih olj
  Women’s blend je mešanica za ženske s pomirjevalnimi učinki. Pomaga pri razstrupljanju telesa, uravnava telesne funkcije in pomaga zniževati stresne hormone. Je odlična pomoč pri številnih težavah, s katerimi se soočajo ženske.
  Cena z DDV:
  od 7,53 €
  Shape up <p>mix eteričnih olj
  Shape up vsebuje eterična olja, ki razstrupljajo telo, pomagajo ohranjati zdravo telesno težo, nekatere raziskave pa so potrdile, da imajo zelo pozitivne učinke na hujšanje. Olja tudi odlično vplivajo na razpoloženje!
  Cena z DDV:
  od 7,53 €

  Povezane novice

  Doživeli smo veliko čast! Na vprašanja nam je odgovarjala slavna Eve Taylor, ki pri svojih 87 letih še vedno vodi mednarodno uspešno podjetje Eve Taylor London, ki se lahko pohvali z najboljšimi izdelki za nego kože na osnovi eteričnih olj. 

  Koledarske pomladi še ni, a letos so temperature poskrbele, da smo se že konec februarja počutili zelo spomladansko. Počasi se prebuja narava in z njo tudi mi. Pomlad pa nima le dobrih lastnosti, pač pa je to čas alergij in utrujenosti, obiščejo pa nas tudi prvi brenčeči gostje. S katerimi eteričnimi olji si lahko izjemno pomagamo?

  Seznam, ki ga morate prebrati

  Si tudi vi radi privoščite kopel? To je zagotovo eden izmed najbolj sproščujočih ritualov, ki si jih lahko privoščimo. Če uporabimo eterična olja, pa je lahko izkušnja še boljša. Poglejmo, katera so primerna in katera definitivno ne.

  S stresom, nespečnostjo in anksioznostjo se sooča mnogo ljudi. Zdi se, da smo v današnjem času vedno bolj obremenjeni, zaskrbljeni in napeti. Mnogo ljudi se zaradi tega zateka k slabim navadam, kot so kajenje, prekomerno pitje alkohola ali prehranjevanje z nezdravo hrano. Danes bomo govorili o tem, kako vam lahko pomagajo prav eterična olja.

  Le kdo ne pozna sočnega in grenkega sadeža, za katerega se že leta in leta govori, da pomaga pri hujšanju? Grenivka naj bi bila križanec med mandarino in pomelom. Uspeva kot samostojno drevo, razmnožuje pa se s potaknjenci in cepljenjem.  Eterično olje grenivke so v aromaterapiji začeli uporabljati precej pozno. Kmalu so ugotovili, da ima neprecenljive lastnosti - med drugim pomaga pri hujšanju.

  Ste vedeli, da človek lahko zazna več kot en biljon vonjev (ja, prav ste prebrali!). To je nekoliko bolj zabaven članek, kjer bomo pogledali, kaj vaše najljubše eterično olje pove o vaši osebnosti. Izbrali smo tiste, ki jih ima večina ljudi najraje.

  Piškotki za analitiko
  Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
  Piškotki za družabna omrežja
  Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
  Piškotki za komunikacijo na strani
  Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
  Piškotki za oglaševanje
  So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
  Kaj so piškotki?